Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku

A ten, który posiada wiedzę, nie będzie narzekał.

#1 2006-11-16 10:46:52

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Blokowanie portów, a internet

Nie wiem czy u was jest ten problem. z reszta dla mnie nie problem, a mianowice blokowanie portów , aby nie działały programy p2p (bearshare, edonkey itp.). mam radiowke i te programy nie dzialaja. czy ktos z was tez to zauwazyl.

Ja sie tym nie przejmuje bo te programy sa do d... wole sciagac z forum.  Ale inni moze inaczej sadza. na telenecie dzialaja a na radiowka chyba nie


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

#2 2006-11-17 22:22:13

tryhp3

Member

Zarejestrowany: 2006-05-03
Posty: 129
Punktów :   

Re: Blokowanie portów, a internet

marcinos napisał:

Nie wiem czy u was jest ten problem. z reszta dla mnie nie problem, a mianowice blokowanie portów , aby nie działały programy p2p (bearshare, edonkey itp.). mam radiowke i te programy nie dzialaja. czy ktos z was tez to zauwazyl.

Ja sie tym nie przejmuje bo te programy sa do d... wole sciagac z forum.  Ale inni moze inaczej sadza. na telenecie dzialaja a na radiowka chyba nie

nie na telenecie tylko na multimedi , w większości sieci radiowych blokują p2p, ale ponoć jak się dobrze pogoda z gośćmi to można odblokwac

Offline

 

#3 2006-12-01 11:32:39

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Re: Blokowanie portów, a internet

tryhp3 napisał:

nie na telenecie tylko na multimedi ,

zwał jak zwał i tak to to samo

tryhp3 napisał:

w większości sieci radiowych blokują p2p, ale ponoć jak się dobrze pogoda z gośćmi to można odblokwac

narazie nie będe gadał bo to mi nie potzrebne, ale dla innych to może być jakaś pomoc


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.habbo.pun.pl www.serwer-metin2.pun.pl www.assamitesclan.pun.pl www.otwartaksiega.pun.pl www.carpteamkonin.pun.pl