Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku

A ten, który posiada wiedzę, nie będzie narzekał.

#1 2006-06-07 12:23:20

Paweł

Member

Zarejestrowany: 2006-05-09
Posty: 38
Punktów :   

Lepper nie zdał matury

Dziennik "Fakt" pisze, że odkrył skrzętnie skrywaną tajemnicę Andrzeja Leppera. Wicepremier co prawda skończył technikum, ale do matury nie został dopuszczony! Dlaczego? Bo pobił kierownika spółdzielczego kółka rolniczego!


"Fakt" postanowił sprawdzić, jakie były szkolne losy wicepremiera. Nie było łatwo. Bo każde pytanie o wykształcenie wicepremiera z Samoobrony wywoływało popłoch wśród ministerialnych urzędników i rzeczników. Nabierali wody w usta. W kuratorium nikt nie chciał pokazać dziennikarzom "Faktu" papierów z czasów technikum Leppera.

- Jest tajemnica danych osobowych, nie możemy jej łamać. Poza tym u nas są tylko statystyki, nie ma konkretów. Cała dokumentacja jest w szkole, do której chodził Andrzej Lepper - powiedziano dziennikarzom "Faktu" w kuratorium oświaty w Bydgoszczy.

A zatem pojechali do Technikum Rolniczego w Sypniewie. To tu Andrzej Lepper spędził ostatni rok nauki po tym, jak wyleciał z technikum w Karolowie. Za co? Ano za to, że przylał mężowi szkolnej higienistki. W Sypniewie wicepremier skończył technikum, ale czy na pewno przystąpił do matury?

"Fakt" dotarł do szkolnego kolegi Leppera z jego maturalnej klasy. Ten początkowo nie chciał się spotkać. Też pracuje w budżetówce, nieopaczne słowo mogłoby mu zaszkodzić. W końcu dziennikarze "Faktu" spotkali się z nim ukradkiem. Mężczyzna wspomina Andrzeja jako milczka i mruka.

Mężczyzna ten opowiedział: "Przed końcem ostatniej klasy dawny kierownik Spółdzielczego Kółka Rolniczego, Stefan D., przyłapał Andrzeja na piwie. Lepper sączył piwko pod zieloną budką. Stefan D. nie bał się powiedzieć Andrzejowi "piwo nie jest dla chłopców".

"No to Andrzej pokazał mu chłopców, dał mu po pysku! I nie dopuścili go do matury!" - wspomina kolega Leppera. Teraz wicepremierowi pozostaje pójść w ślady koleżanki z Samoobrony Renaty Beger. Ona, w przeciwieństwie do swego szefa może się pochwalić maturą - pisze "Fakt".

(PAP)

żródło interia.pl z dnia 7 czerwca 2006

Offline

 

#2 2006-06-07 16:23:32

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Re: Lepper nie zdał matury

A to przecież wiadomo już było dawno. wogóle członkowie samoobrony nie są zbyt wykształceni (to widać podczas obrad sejmu- jak się zachowują!)


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

#3 2006-06-08 10:43:06

Silas

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-05
Posty: 145
Punktów :   

Re: Lepper nie zdał matury

Lepper bardzo pracuje na swój wizerunek - stara się jak może polepszyć sytuację wybranych warstw społecznych - widocznie nie jest to komuś na rękę, więc wówczas szuka się niewygodnych faktów. Jednak, czy to fakt, czy tylko poczęści prawda niewiele to zmieni - od władzy nie odejdzie.
A co do Begerowej to: BEGEROWA MUSI ODEJŚĆ (ona jest najśmieszniejsza w tej całej partii).

Offline

 

#4 2006-06-11 20:56:28

Cloud7

Member

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 318
Punktów :   

Re: Lepper nie zdał matury

Czytałem ostatnio wypowiedzi Lecha Wałęsy

"Dokonałem zwrotu o 360*" - jak to przeczytałem, to mnie brzuch rozbolał ze śmiechu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gta.pun.pl www.reserve.pun.pl www.wacki.pun.pl www.ochroniakiutp.pun.pl www.narutoshippuuden.pun.pl