Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku

A ten, który posiada wiedzę, nie będzie narzekał.

#1 2006-05-29 13:49:33

Paweł

Member

Zarejestrowany: 2006-05-09
Posty: 38
Punktów :   

Help Help

mam problem z kompem.Chciałem zrobić FORMAT C: i wypisało mi że nie może tego zrobić bo mam gada w kompie.Szukałem Nortonem z aktualną bazą wirusów i nic nie znajduje.Wchodzę do netu i zaraz mnie wywala chyba że ma kaprys to później.Łata na blastera nic nie dała.Mam XP. 

Offline

 

#2 2006-05-29 16:32:00

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Re: Help Help

Paweł napisał:

mam problem z kompem.Chciałem zrobić FORMAT C: i wypisało mi że nie może tego zrobić bo mam gada w kompie.Szukałem Nortonem z aktualną bazą wirusów i nic nie znajduje.Wchodzę do netu i zaraz mnie wywala chyba że ma kaprys to później.Łata na blastera nic nie dała.Mam XP. 

sformatuj dysk np. partition Magiciem, możliwe że nie możesz sformatwać c: bo masz dyski na NTFS i po prostu formatować chcesz napęd CD/DVD, a czym formatujesz? dyskietką? czy jakimś programem.

Partition Magic ci sformatuje bez problemowo a potem uruchomisz instalator i pójdzie


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

#3 2006-06-06 14:49:23

Gory

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-08
Posty: 180
Punktów :   

Re: Help Help

Partition Magic polecam!!! bardzo dobry programik i co ważniejsze łatwy w obsłudze i szybki!
pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.is.pun.pl www.europeistyka-pg.pun.pl www.dragonballgame.pun.pl www.charmed.pun.pl www.tmbadboys.pun.pl