Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku

A ten, który posiada wiedzę, nie będzie narzekał.

  • Index
  •  » Sport
  •  » Wasze ulubione kluby piłkarskie.

#1 2006-05-22 20:01:24

Cloud7

Member

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 318
Punktów :   

Wasze ulubione kluby piłkarskie.

To będzie bardzo ciekawe forum, bo karzdy lubi inny klub i zawsze będzie bronił jego honoru przed krytykami

Ja jestem fanem Juve i Barcy a wy???

Offline

 

#2 2006-05-22 20:53:11

tryhp3

Member

Zarejestrowany: 2006-05-03
Posty: 129
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

Brzostowianka Brzostek to mistrzowie!!!

Offline

 

#3 2006-05-22 21:54:04

Marta

Member

Zarejestrowany: 2006-05-15
Posty: 296
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

zgadzam sie z tobą tryhp3 BRZOSTOWIANKA GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie

Offline

 

#4 2006-05-22 22:30:41

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

Barcelona na dobre i na złe, u  mnie wisi w pokoju plakat jak jeszcze byli przecietni, (Rivaldo, bracia De Berg itp)


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

#5 2006-05-23 17:16:38

Cloud7

Member

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 318
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

Z ligi okręgowej Brzostowianka jest najlepsza, a z pierwszej najlepszy jest Juve

Ostatnio edytowany przez Cloud7 (2006-05-24 20:51:21)

Offline

 

#6 2006-05-23 23:27:43

xpsystem

Member

Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 52
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

ARSENAL LONDYN 4EVER panowie i to nie dlatego ze w tym roku byl w finale i nie jestem za afc od tego roku ale od paru lat

a cholernie denerwuja mnie kibice ktorzy rpzezucaja sie na kluby ktore sa na topie czyz nie?;>np "wierni kibice" chelsea ohh jak ja takich kocham:)


GOGO AFC WIN CM IN NEXT YEAR

Ostatnio edytowany przez xpsystem (2006-05-23 23:28:54)

Offline

 

#7 2006-05-24 16:40:45

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

xpsystem napisał:

ARSENAL LONDYN 4EVER panowie i to nie dlatego ze w tym roku byl w finale i nie jestem za afc od tego roku ale od paru lat

Dla mnie też numer jeden od paru lat pozostaje jeden klub BARCELONA, byłem jej kibicem również wtedy gdy nie zakwalifikowała się nawet do pucharu uefa, do dziś wisi stary plakat Barcy z Rivaldo, Giovannim, braciami de Boer, Figiem.


xpsystem napisał:

a cholernie denerwuja mnie kibice ktorzy przezucaja sie na kluby ktore sa na topie czyz nie?;>np "wierni kibice" chelsea ohh jak ja takich kocham:)

jeszcze z 3 lata temu zanim klub zaczął sponsorować Abrahamowicz jakoś tych fanów nie było, liczył się Manchester United, tak samo kibice Wisły Kraków jakoś ich mniej!


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

#8 2006-05-24 18:01:33

xpsystem

Member

Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 52
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

ee przepraszam jaki zwiazek miala twoja wypowiedz z cytowaniem mojej? nie widze związku ;/



(nie pisze nowego postu bo to nie ma sensu, wydaje mi się że jakiś miała, ale jeśli uważasz inaczej nie bede się o to sprzeczał, gdyż nie ma sensu)


nie nie alez ja sie nie chce sprzeczac tylko tak jakos napisalem

gogo afc

Ostatnio edytowany przez xpsystem (2006-05-24 19:59:14)

Offline

 

#9 2006-05-24 20:55:28

Cloud7

Member

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 318
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

xpsystem napisał:

ARSENAL LONDYN 4EVER panowie i to nie dlatego ze w tym roku byl w finale i nie jestem za afc od tego roku ale od paru lat

a cholernie denerwuja mnie kibice ktorzy rpzezucaja sie na kluby ktore sa na topie czyz nie?;>np "wierni kibice" chelsea ohh jak ja takich kocham:)

GOGO AFC WIN CM IN NEXT YEAR

Mnie też to wkurza, a Barcę lubię od dawna, a nie od finału

Ale i tak najbardziej lubię Juve

pozdro

Ostatnio edytowany przez Cloud7 (2006-05-24 20:56:54)

Offline

 

#10 2006-05-24 23:50:25

xpsystem

Member

Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 52
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

No teraz Arsenal sie wzmacia, kupili juz Rosickiego i planuja jeszcze 2 transfery godne uwagi, wiec mam nadzieje ze chel$ea straci mistrzostwo w tamtym roku a w CM tez mozna zawojowac

Offline

 

#11 2006-05-24 23:55:35

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

a co powiesz jak odejdzie Henry! szczerze to podziwiam Arsenal za to co osiągnął w tym sezonie. 99% osób nie przewidywało że w półfinale będzie grał Arsenal i Villareal, obie te drużyny w tym sezonie osiągnęły bardzo dużo, gotów był bym stwierdzić że nawet więcej niż Barca gdyż ona była uważana za głownego pretendenta do wygrania ligi mistrzów, a Arsenal został czarnym koniem tych rozgrywek


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

#12 2006-05-24 23:59:23

xpsystem

Member

Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 52
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

no wiec powinienes wiedziec  ze HENRY PODPISAL Z ARSENALEM KONTRAKT NA 4 LATA juz kilka dni temu wiec o jego pryzszlosc mozemy byc pokojni

zgadzam sie z tymco powiedziales

Offline

 

#13 2006-05-25 00:04:27

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

to w takim razie jestem spokojny o wyniki Arsenalu, kiedyś czytałem artykuł o tym co będzie jak Henry odejdzie, jak Arsenal będzie strzelał bramki (gdyż gdy gra Henry Arsenal z reguły wygrywa), wg. mnie dobrze zrobił że nie przeszedł do barcy, tam pewnie musial by walczyć o miejsce i stracił by na formie, bo gdy zawodnik myśli czy wyjdzie w podstawowej 11ce to nie potrafi się przygotować do meczu tak jak powinien. a Barcelonie zawodników ofensywnych nie brakuje.

Specjalnie dla fanów Arsenalu:

Lider reprezentacji Czech graczem Arsenalu

25-letni rozgrywający piłkarskiej reprezentacji Czech Tomas Rosicky podpisał kontrakt z Arsenalem Londyn. Czas obowiązywania umowy oraz kwota transferu nie zostały na razie ujawnione.


Rosicky rozstaje się z drużyną Borussii Dortmund, mimo że jego kontrakt z niemiecką drużyną był ważny do 2008 roku. Arsenal zapłacił za Czecha prawdopodobnie około 10 milionów euro. Pozyskaniem środkowego pomocnika były zainteresowane największe kluby europejskie. Do tej pory najczęściej wiązano go z Atletico Madryt.

Rosicky wczoraj opuścił zgrupowanie kadry Karela Bruecknera, która w Austrii przygotowuje się do finałów mistrzostw świata. W poniedziałek zaliczył w Arsenalu testy medyczne, a w noc uzgodnił warunki kontraktu z czwartą drużyną Premiership.

"To najlepszy klub w Europie i oddam mu wszystko (...). Zespół pokazał ostatnio swoją siłę w Lidze Mistrzów, ma wielki potencjał i mnóstwo świetnych młodych piłkarzy. Myślę, że w przyszłym roku może być jeszcze lepiej" - powiedział zawodnik podczas konferencji prasowej.

W reprezentacji Czech Rosicky rozegrał do tej pory 53 spotkań, w których strzelił 15 bramek.

"Henry byłby tylko księciem, a jest królem"

- Arsenal odrzucił dwie rekordowe oferty dotyczące transfery Thierry'ego Henry - poinformował wiceprezydent klubu, David Dein. - Dwa kluby z Hiszpanii oferowały za naszą gwiazdę po 50 mln funtów - dodał.


Henry postanowił pozostać w Arsenalu, z którym podpisał nowy, czteroletni kontrakt. Gdyby Arsenal zdecydował się sprzedać francuskiego napastnika, padłby transferowy rekord wszech czasów. Dotychczasowy, 46 mln funtów, dotyczy przejścia Zinedine'a Zidane'a z Juventusu Turyn do Realu Madryt.

- Pierwsza oferta wpłynęła jeszcze w styczniu. Odrzuciliśmy ją, co było jasnym przekazem, że Henry nie jest na sprzedaż. W tej sprawie pieniądze nie były najważniejsze - powiedział Dein.

- Gdy przychodził do nas Theo Walcott, jego pierwszym pytaniem było: "Czy zostaje Thierry Henry?". Jestem przekonany, że Henry w takich klubach jak na przykład Barcelona czy Real Madryt byłby zaledwie księciem, a w Arsenalu jest i pozostanie królem - dodał Dein.

Turcy oferują 12 mln euro za obrońcę Arsenalu

Turecki klub I-ligowy Fenerbahce SK zainteresowany jest podpisaniem kontraktu z obrońcą Arsenalu Solem Campbellem, strzelcem bramki w finałowym meczu Ligi Mistrzów z Barceloną - poinformował w poniedziałek dziennik Daily Star.


Turcy są gotowi za przejście 31-letniego zawodnika do ich zespołu zapłacić Arsenalowi 11,8 mln euro. Sam Campbell ma tygodniowo zarabiać 70 tysięcy funtów.

Campbell jest zawodnikiem Arsenalu FC od 2001 roku, gdzie przeszedł z Tottenham Hotspur FC.

Jednak zdaniem Daily Star przeciwny odejściu Campbella będzie trener Arsenalu Arsene Wenger, który nie ma drużynie zastępcy jednego z najlepszych obrońców grających w Premier League.


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

#14 2006-05-25 15:24:21

xpsystem

Member

Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 52
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

dzieki za taki obszerny artykul, chociaz wszystko to juz kiedys czytalem z checia przeczytam drugi raz

prosze bardzo.

Offline

 

#15 2006-05-25 15:29:44

Shadow

Member

Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Wasze ulubione kluby piłkarskie.

Racja Arsenal górą
Kanonierzy są najlepsi puchar mistrzów według mnie wygrali
Hołd temu klubowi

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Wasze ulubione kluby piłkarskie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.coldara.pun.pl www.ninjaznaruto.pun.pl www.somethingaboutdance.pun.pl www.narutograonline.pun.pl www.shippuuden.pun.pl