Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku

A ten, który posiada wiedzę, nie będzie narzekał.

#1 2006-11-29 22:33:15

Paweł

Member

Zarejestrowany: 2006-05-09
Posty: 38
Punktów :   

aw Brzostku nie mozna budowac basenu

W Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) powstanie pierwszy obrotowy wieżowiec świata. 30-piętrowy budynek będzie się obracać w podstawie - zapowiedział w środę brytyjski inżynier projektujący mechanizm rotacji Nick Cooper. Cooper oświadczył, że projektowany apartamentowiec ma wykonywać pełny obrót wokół swojej osi w ciągu tygodnia. - To będzie sprawiedliwy budynek. Wszyscy będą mieć taki sam widok za taką samą sumę pieniędzy - podkreślił. Ważący 80 tys. ton budynek z 200 apartamentami będzie spoczywać na gigantycznej podstawie o średnicy niecałych 30 metrów, pokrytej niemal nieścieralnym polimerem. Dwadzieścia elektrycznych silników będzie obracać budynek o kilka stopni w ciągu godziny. Z okien wieżowca będzie znakomicie widać teren powstającego w okolicy parku tematycznego ze sztucznymi dinozaurami i jeziorami. W budynku ma być basen, sala kinowa i obserwatorium.

Offline

 

#2 2006-12-01 11:28:22

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Re: aw Brzostku nie mozna budowac basenu

bo to jest Brzostek, a nie Zjednoczone Emiraty Arabskie, przeciez taki basen, napewno był by oblegany, wiele osób nie musiało by jeżdzić do frysztaka czy Jasła tylko mieli by na miejscu, lecz takie przedsięwzięcie nam się nie opłaca, lepiej żeby młodzież dalej demolowała rynek!


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

#3 2006-12-22 22:09:45

Marta

Member

Zarejestrowany: 2006-05-15
Posty: 296
Punktów :   

Re: aw Brzostku nie mozna budowac basenu

hehe dobre ale to NAWSIE demoluje Piekny Rynecze Brzostecki:P A co do basenu to ja taki chcem w Brzostku


Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie

Offline

 

#4 2006-12-27 11:01:54

tryhp3

Member

Zarejestrowany: 2006-05-03
Posty: 129
Punktów :   

Re: aw Brzostku nie mozna budowac basenu

Marta napisał:

hehe dobre ale to NAWSIE demoluje Piekny Rynecze Brzostecki:P A co do basenu to ja taki chcem w Brzostku

jaki tam piękny i jakie nawsie...

Offline

 

#5 2007-01-07 12:00:52

Marta

Member

Zarejestrowany: 2006-05-15
Posty: 296
Punktów :   

Re: aw Brzostku nie mozna budowac basenu

Wszystko co złe i mnie wkurza to  N A W S I E a Tryhp3 to nie wie co pisze:P bo z nawsia jest to pyskuje:P


Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fms-gdansk.pun.pl www.wacki.pun.pl www.reserve.pun.pl www.narutoshippuuden.pun.pl www.ochroniakiutp.pun.pl